MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN BABALAR G

9999

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Babalarımız, her an saygıyla anılması gereken değerli varlıklarımızdır. Babalarımız, Türk örf ve adetlerinde evin direği, ailenin dayanak noktası konumundadır.

Çocukların hayata hazırlanmasında, sosyalleşmesinde önemli yer tutmaktadır. Aile anne, baba ve çocuklardan oluşan bir bütündür. Ailede babanın varlığı çocukların özgüven kazanmalarında önemli bir unsurdur. Babası ile çift yönlü ve açık bir iletişim içinde çocuklar hayata ve geleceğe daha güvenle bakacaklardır. Babalar, çocuk açısından himaye eden, kuşatan, güven veren bir unsurdur. İnsan babalık duygusunu baba olunca daha iyi anlar. Bu özel günler babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalıdır.

7K4A1053

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmek için her türlü fedakarlığı gösteren değerli varlıklarımızdır. Babalar, yılda bir gün değil her an saygıyla ve sevgiyle anılmalıdır. Bu vesileyle tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm babalarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum.

Şükrü SÖZEN
Manavgat Belediye Başkanı

7K4A8934