Başkan Yardımcıları

GÜLSÜM ÖZER

1

01.01.1971 yılında Manavgat’ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Manavgat’ta tamamladım. Lisans eğitimimi ise 1985-1989 yılları arasında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladım.

2007-2009 yılları arasında CHP Manavgat İlçe Örgütü’nde yöneticilik yaptım.

2009-2014 yılları arasında İl Genel Meclisi üyeliği yaptım. Ayrıca Manavgat’ta ilk kadın İl Genel Meclis üyesi oldum. İl Genel Meclisi üyeliği görev dönemimde 1 yıl İl Encümenliği yaptım. İl Genel Meclisi üyeliği görev sürecimde ayrıca Sağlık Komisyonluğu Başkanlığı da yaptım.

Manavgat Devlet Hastanesi’nde 5 yıl Hasta Hakları’nda görev aldım.

31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimleri’nde Manavgat Belediye Meclis üyeliğine ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine seçildim. Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Sağlık Komisyonu üyesiyim.

1990 Yılından beri Manavgat'ta serbest eczacılık yapmaktayım. İki çocuk annesiyim.

Untitled-1

MEHMET ENGİN TÜTER

17.06.1981 yılında Manavgat'ta doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Manavgat'ta tamamladım.

İş hayatında turizm otelcilik sektörü ile oto galeri alanında faaliyet göstermekteyim. Aynı zamanda 2016 yılında Manavgat Avcılar Derneği yönetim kuruluna seçilerek 3 dönem boyunca güvenoyu tazeleyerek yönetim kurulu başkanlığında görev aldım.

31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimleri'nde Manavgat Belediye Meclis üyeliğine seçilerek yine bu süreçte Manavgat Belediyesi Güreş komitesinde görev almaktayım. Ayrıca Manavgat Belediye Başkan Yardımcılığı görevim devam etmektedir.

Evli ve 5 yaşında kız çocugu babasıyım.

MUSTAFA ÖZTÜRK

Untitled-1

Manavgat Örenşehir Mahallesi’nde 1965 yılında doğdum. İlkokul’u Örenşehir’de, ortaokul ve lise’yi ise Manavgat’ta okudum. Lisans eğitimimi Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladım.

Askerlik görevimi yedek subay olarak İzmir ve Erzurum’da yerine getirdim.

1993 yılında başlamak üzere Tarsus, Zonguldak, Aksaray, Finike ve Manavgat’ta öğretmen olarak Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda çalışarak Temmuz 2023 yılında emekli oldum.

31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimleri’nde Manavgat Belediye Meclis üyeliğine seçildim. Manavgat Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktayım.

Evli ve 1 kız çocuğu babasıyım.

HAKİME YILMAZ

DSC_0474

20.10.1965 yılında Konya da doğdum. İlkokul, ortaokul, lise eğitim ile Üniversite eğitimimi Konya da yaptım.Selçuk Üniversitesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü 1988 yılında mezun olduktan sonra yüksek lisan eğitimimi de yine aynı üniversitede yaptım.

1988-1990 yıllarında Konya da Mimarlık Ofislerinde serbest mimar olarak çalışarak meslek hayatıma başladım.

1990-1993 yıllarında Konya Cihanbeyli Belediyesi İmar Müdürlüğünde imar müdürü olarak görev yaparak kamu hizmetine başladım.

1993-2012 yıllarında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Antalya Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünde; Antalya, Burdur ve Isparta il ve İlçelerinde Kentsel sit alanı ve sivil mimarlık örneği tespit ve tescili çalışmaları ile onarılmasına yönelik bir çok proje çalışmaları yaptım.

Antalya ,Kaleiçinde; Sur üstü yapıları sivil mimarlık örneği, Yivli Minareli Medresesi Külliye proje ve uygulamaları, Karatay Medresesi ,Tek Kapılı Han, İki Kapılı Han proje, Pazar hamamı ve uygulamaları vb. bir çok önemli anıtsal yapıların onarım proje ve uygulamalarında bulundum.

1998 yılında tespit ve tescil çalışmaları amacıyla ilk defa geldiğim Akseki ve İbradı İlçesinin özgün konut dokusundan (Düğmeli Evler) çok etkilendim. Akseki ve İbradı ilçelerinin “KÜLTÜREL MİRAS OLARAK” olarak Türkiye turizmine kazandırılmasına yönelik halen gönüllü destek çalışmalarım devam etmektedir.

2012-2019 yıllarında Antalya Büyükşehir Belediyesi, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, KUDEB(Koruma Uygulama Denetleme Bürosu)

2019 yılından itibaren Manavgat Belediyesinde İmar ve Şehircilik -Plan ve Proje- Emlak ve İstimlak-Yapı Kontrol müdürlüklerinden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

“SİDE Antik Kentinin ” Çok Katmanlı Kentlerde Sürdürülebilir Koruma Planlaması Uygulama ve koruma planlı dönüşüm çalışmaları ile Manavgat İlçesinin doğal ve Kültürel değerlerinin korunması, ilçenin imar ve planlama faaliyetleri çalışmalarına halen devam etmekteyim… Bir çocuk annesiyim…