“OKUL EVDE BAŞLAR” SEMİNERİNE AİLELERDEN YOĞUN İLGİ

7K4A6713

“OKUL EVDE BAŞLAR” SEMİNERİNE AİLELERDEN YOĞUN İLGİ

Manavgat Belediyesi tarafından aileleri bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen, “Okul Evde Başlar” konulu gelişim semineri, Uzman Psikolojik Danışman Dr. Fatih Kalkınç’ın sunumu ile Atatürk Kültür Merkezi’nde, vatandaşlarla buluştu

Manavgat Belediyesi tarafından aileleri bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen, “Okul Evde Başlar” isimli gelişim semineri, Uzman Psikolojik Danışman Dr. Fatih Kalkınç’ın sunumu ile Atatürk Kültür Merkezi’nde, vatandaşlarla buluştu.Sohbet havasında geçen seminerde ailelere çocuk gelişimi hakkında bilgiler veren Uzman Psikolojik Danışman Dr. Fatih Kalkınç, velilere çocukların uyumadan önce neler yapması gerektiğini, ailelerin hangi konulara dikkat etmesi gerektiğini ve çocukların eğitim-öğretim hayatının ilk önce evde başladığını anlattı.

7K4A6636

7K4A6644

7K4A6651

Seminere katılan aileler, Dr. Fatih Kalkınç’a merak ettikleri soruları sorarak uzun uzun sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi ve imzalı kitap aldı. Seminer sonrasında çiçek ve plaket takdiminin ardından kısa bir açıklama yapan Dr. Kalkınç, Atatürk Kültür Merkezi’ni de oldukça beğendiğini ifade ederek, böylesine güzel bir yapıyı Manavgat’a kazandırdığı ve beni siz değerli Manavgat halkıyla buluşturduğu için Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e yürekten teşekkür ediyorum dedi.

7K4A6656

7K4A6679

7K4A6713