MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MİNİK ÖĞRENCİLERE TİYATRO

DSC_9697

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MİNİK ÖĞRENCİLERE TİYATRO

Manavgat Belediyesi, kent genelinde eğitim ve öğretim gören birçok minik öğrenciyi sosyal faaliyetlerle buluşturmak amacıyla İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde “Kırmızı Başlıklı Kız” isimli müzikal tiyatro oyununu çocuklarla buluşturdu

Manavgat Belediyesi, kent genelinde eğitim ve öğretim gören birçok minik öğrenciyi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde “Kırmızı Başlıklı Kız” isimli müzikal tiyatro oyununu çocuklarla buluşturdu. Eti Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği, Ünsal Sicilli’nin yönettiği “Kırmızı Başlıklı Kız” isimli müzikal tiyatro oyunu, 3 seans şeklinde çocuklara gösterildi. Karşılarında değişik kostümlerle sahneye çıkan oyuncuları gören minik öğrenciler kahkahaya boğuldu.

DSC_9626

DSC_9636

DSC_9659

Öğrencilerin gelişim sürecine katkı sağlamak için çalışma yürüttüklerini belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise çocukların mutlu bir Manavgat’ta yaşamasını arzu ettiklerini ifade etti. Başkan Şükrü Sözen, “ Yarınlarımızın teminatı, geleceğimiz olan çocuklarımızın hem eğitim-öğretimine hem de gelişimine katkı sağlamak amacıyla çeşitli çocuk oyunlarını kentimize getiriyoruz. Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm ve onların mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir” dedi.

DSC_9628

DSC_9679