SÜNNET ŞÖLENİ 4 EYLÜL CUMA GÜNÜ

DSC_7419 (1)

MANAVGAT BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ 4 EYLÜL CUMA GÜNÜ

Manavgat Belediyesi erkekliğe ilk adımlarını atan 116 çocuk için 4 Eylül Cuma günü muhteşem bir sünnet şöleni düzenleyecek.

Yarın yapılacak Manavgat Belediyesi Sünnet Şöleni, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki toplu fotoğraf çekiminden sonra saat 14.30’daki sünnet konvoyu ile başlayacak. Sünnet çocukları şehir turundan sonra lunaparkta eğlenecekler. Lunapark sonrası çocuklar aileleri birlikte ırmakta bot turuna çıkacak ve Boğaz Otel’e gelerek Saat 18.30’daki yemeğe katılacak. Boğaz Otel’de düzenlenen çeşitli animasyonlar ve gösterilerle eğlenecek olan çocuklar, unutamayacakları bir gün geçirecek.

DSC_7409

Sünnet şöleninde Saat 20.00’de ise Ankaralı Coşkun sahne alacak. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen gecede sünnet olan çocuklara altınlarını hediye edecek. Başkan Sözen, “Belediyemizin her yıl düzenlediği toplu sünnet şölenine katılan tüm ailelerimizin bu mutlu günlerinde her an yanlarında olacağız. Onlara unutamayacakları bir gün yaşatmak istiyoruz. Tüm Manavgat halkımızı da bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyorum” dedi.