MANAVGAT BELEDİYESİ 116 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİ

DSC_7404

MANAVGAT BELEDİYESİ 116 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRDİ

Manavgat Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştireceği Toplu Sünnet Şöleni için geri sayım başladı. Bu yıl için Manavgat Belediyesi’ne kayıtlarını yaptıran 116 çocuğun sünnet işlemleri devam ediyor.

Toplu Sünnet Şöleni’ne katılacak olan çocuklar, Manavgat Devlet Hastanesi ile Özel Akdeniz Hastanesi, Anadolu Hastanesi, Hisar Tıp Merkezi ve Özel Yaşam Hastanesi’nde hijyenik ve sağlıklı ortamlarda büyük bir titizlikle sünnet oluyor. Aileleri ile birlikte hastanelerde ağırlanan sünnet çocukları, bu çok heyecanlı ve mutlu günlerini Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile paylaştı. Başkan Sözen, sünnet olan çocukları hastanelerinde ziyaret ederek onların heyecanını yatıştırmaya çalıştı. Çocuklar ile esprili bir şekilde uzun uzun sohbet eden Başkan Sözen, ailelere geçmiş olsun dileklerini de iletti.

DSC_7420

Başkan Sözen, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz toplu sünnet törenimize bu yıl 116 çocuğumuz müracaat etmiş. Amacımız onların bu mutlu günlerinde karınca kararınca yanlarında olmaktır. Bu gün sağlıklı ortamlarda çocuklarımızın sünnetlerini yaptırdık. 4 Eylül’de de çocuklarımızın bu anlarını ömür boyu hatırlamaları için çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleyeceğiz. Sünnet olan tüm çocuklarımıza geçmiş olsun diler, aileleri ile birlikte nice mutlu günler dilerim” dedi.