BAŞKAN SÖZEN’DEN GELENEKSEL PERSONEL BAYRAMLAŞMASI

IMG_7623

BAŞKAN SÖZEN’DEN GELENEKSEL PERSONEL BAYRAMLAŞMASI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediyede çalışan personeliyle iş yerlerini ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini bu Ramazan Bayramı’nda da sürdürdü.

Başkan Sözen sabah erken saatlerde ilk olarak Manavgat Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi’nde çalışan işçilerle bayramlaştı. Başkan Sözen daha sonra sırasıyla Boğaz Otel, Huzurevi, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi, Kültür Merkezi, Hayvan Barınağı, Asfalt Şantiyesi, Belediye Başkanlığı, Zabıta Müdürlüğü, Cenaze İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleriyle tek tek işyerlerini ziyaret etmek suretiyle bayramlaştı. Bütün çalışanlar Başkan Sözen’i kapıda karşıladı. Tek tek personelin elini sıkıp Ramazan Bayramlarını tebrik eden Başkan Şükrü Sözen, herkesin aileleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ettiğini söyledi. Başkan Sözen, ülke olarak zorlu bir süreçten geçildiğini dile getirerek Büyükşehir Yasası’nın da hizmetsel anlamda engeller yarattığını söyledi.

DSC_6460

Başkan Sözen, “Şu anda yürürlükte olan bir Büyükşehir Yasası var. Yasanın sıkıntılarını en çok bizler yaşıyoruz. Bu yasa hizmetsel anlamda belediyemizi sıkıntıya sokan bir yasa. Dileğimiz bu yasanın daha uygulanabilir hale gelmesi ya da kalkmasıdır. Önümüzdeki süreçte bunu hep birlikte göreceğiz. Her yıl olduğu gibi bu bayramda da ben sizlerin yanına gelerek sizlerle bayramlaşmak istedim. Babamızdan bizlere aktarılan güzel bir gelenek. Elimden geldiği kadar aksatmadan devam ediyorum. Emeğe, emekçiye ve çalışanımıza verdiğimiz değer hiçbir zaman azalmayacak ve ileriki yıllarda artarak devam edecektir. Herkesin aileleriyle mutlu bir bayram geçirmesini diliyorum” dedi.

IMG_7666

Başkan Sözen’i büyük bir sevgi ile karşılayan personel, oldukça mutlu oldu. Belediye çalışanları, “Son derece düşünceli bir Belediye Başkanımız var. Her bayram kendisi bizim ayağımıza gelerek bizle bayramlaştı. Kendisine düşünceli davranışı nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

DSC_6449