BAŞKAN SÖZEN’DEN KUMKÖY VE PAZARTESİ PAZARI’NA ZİYARET

871

BAŞKAN SÖZEN’DEN KUMKÖY VE PAZARTESİ PAZARI’NA ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kumköy ve Pazartesi Pazarı esnafını ziyaret etti. Turizm ve pazar esnafı ile bir araya gelen Sözen, esnaflara iyi yıllar dileklerinde bulundu.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, seçim gezilerine hafta sonu, turizmin can damarı Ilıca-Kumköy bölgesinde devam etti. Bölgedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Sözen, Kumköy’e kaldırım sözü verdi.

KUMK+ûY Z¦-YARET¦- (4)

Başkan Sözen, seçim çalışmaları kapsamında her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Kumköy esnafları ile bir araya geldi. Esnafların ve vatandaşların yeni yılını da kutlayan Sözen, 2019 yılının tüm esnaflara hayırlı ve bol kazançlı günler getirmesini diledi.

KUMK+ûY Z¦-YARET¦- (7)

İSTEKLERİ ANINDA YERİNE GETİRDİ

Gerçekleşen ziyarette esnafların sorunları dinleyen Sözen, istekleri de anında yerine getirdi. Başkan Sözen ayrıca esnaftan gelen kaldırımları yenileme isteğini de yerine getireceğine dair söz verdi. Ziyaret esnasında yanına gelen milli piyango görevlisini kırmayan Başkan Sözen, 5 adet piyango bileti aldı. Kumköy turizm bölgesindeki esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi ve desteğiyle karşılaşan Başkan Sözen, güzel dileklerle uğurlandı.

KUMK+ûY Z¦-YARET¦- (13)

ESNAF VE VATANDAŞIN YENİ YILINI KUTLADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; “Hafta sonu, Türkiye'mizin turizmdeki göz bebeği, her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Ilıca-Kumköy bölgemizde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Gerçekleşen ziyaretlerimizde, esnaf ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, istekleri de anında yerine getirdik, daha güzel bir Kumköy için yeni dönemimizde yapacağımız işlerle ilgili istişarede bulunduk. Bizleri sıcak bir şekilde karşılayan tüm esnaf ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, 2019 yılının tüm esnaflarımıza, hayırlı ve bol kazançlı günler getirmesini diliyorum” diye konuştu. Başkan Sözen, ayrıca Kumköy esnafına kaldırım sözünü tutacağını da vurguladı.

KUMK+ûY Z¦-YARET¦- (8)

BAŞKAN SÖZEN PAZARA ÇIKTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Pazartesi Pazarı esnafını ziyaret ederek, yeni yıl dileklerini sundu.

Başkan Sözen, kent ekonomisinin kalbi konumundaki Pazartesi Pazarı’nı ziyaret etti. Bütün tezgahları tek tek dolaşan Sözen, esnaflara iyi yıllar dileklerinde bulundu.

KUMK+ûY Z¦-YARET¦- (19)

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Pazartesi Pazarı’nda büyük bir sevgi ile karşılandı. Büyüklerin tek tek ellerini öpen Başkan Sözen, hiçbir tezgahı atlamadan tüm esnaflara hayırlı kazançlar ve iyi yıllar diledi. Esnafın istek ve sorunlarını da dinleyen Sözen, tümüyle yakından ilgilendi. Başkan Sözen’in ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden pazar esnafı, her zaman yanlarında olan Sözen’e teşekkür etti.

PAZARTES¦- PAZARI Z¦-YARET (4)

PAZAR ESNAFINA İYİ YILLAR DİLEDİ

Başkan Sözen ise konuşmasında; “Kent ekonomimizin kalbi olan Pazartesi Pazarımızdaki esnaflarımızı ziyaret ederek, hayırlı işler ve iyi yıllar dileklerinde bulunduk. Büyüklerimizin ellerinden öperek, hayır dualarını aldık. Pazardaki bütün tezgahları gezerek, tüm istek ve sorunları dinleme fırsatı yakaladık. Bizleri oldukça sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyor, 2019’un tüm esnaflarımız için hayırlı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

PAZARTES¦- PAZARI Z¦-YARET (5)

PAZARTES¦- PAZARI Z¦-YARET (6)

PAZARTES¦- PAZARI Z¦-YARET (15)

PAZARTES¦- PAZARI Z¦-YARET (10)

Tarih: 31.12.2018