BAŞKAN SÖZEN SEÇİM STARTINI EVRENSEKİ’DEN VERDİ

Untitled-1

BAŞKAN SÖZEN EVRENSEKİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Evrenseki turizm bölgesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Şükrü Sözen, gittiği her yerde büyük bir sevgi ve coşku ile karşılandı.

ESNAF VE VATANDAŞTAN TAM DESTEK

Başkan Sözen, Evrenseki Mahallesi’nde iş yeri bulunan esnafları ziyaret ederek, kentin geleceği ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret edilmedik dükkan, sıkılmadık el bırakmayan Başkan Sözen, esnafın ve vatandaşın sorun ve isteklerini dinleyerek, herkesle tek tek ilgilendi. Esnaftan gelen talepleri anında birimlere ileten Sözen, birçok sorunu yerinde çözerek ziyaretlerini sürdürdü. Gerçekleşen ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirten esnaf ve vatandaşlar Başkan Sözen’i sevgi dolu ve sıcak bir şekilde karşılayarak, kendisine çıktığı yolda başarılar diledi.

7K4A8950

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Kentimizin en önemli turizm bölgelerinden olan Evrenseki Mahalle'mizde esnaflar ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Evrenseki bölgemizdeki hemşerilerimizle Manavgat'ımızın geleceğiyle ilgili görüş alışverişinde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduk. Ülkemizdeki ekonomik şartlardan dolayı sıkıntılı süreçler yaşayan esnaf ve vatandaşlarımıza sıkıntıları hep birlikte, el ele vererek aşacağımızın sözünü verdik. Esnaflarımızın taleplerini tek tek dinleyerek gerek yerinde çözüme kavuşturarak, gerekse notlarımızı alarak ilerledik. Sonuç olarak Evrenseki’deki hemşerilerimiz bizi yüreklerindeki sevgiyle ve son derece sıcak bir şekilde karşıladı. Kendilerinden güç ve destek aldığım vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. El ele, birlik ve beraberlik içerisinde Manavgat'ımızı daha üst noktalara taşıyacağız” dedi.

7K4A9366

7K4A8939