MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 2019 YENİ

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 2019 YENİ YIL MESAJI

Değerli Hemşerilerim,

Türkiye’miz iyi-kötü anıları, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktı. Milletimiz ve Manavgat’ımız için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2019 yılını, siz değerli hemşerilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.

2019 yılı bize yeni umutlar vaad ediyor. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. En önemli sorumluluğumuz da birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak.

Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.

Bizim bütün çabamız, halkımızın, çocuklarımızın, kadınlarımızın, büyüklerimizin yüzünü güldürmek, mutlu etmek içindir. Bu yüzden akılla, tutkuyla ve aşkla çalışıyoruz. Manavgat’ta ayrımsız, herkese eşit hizmet sunuyoruz. Kentimizi yenilemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Biz yaşanabilir bir dünyanın emekle, çalışmakla, azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Esin kaynağımız ve yol göstericimiz ise her zaman olduğu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmaya devam edecek. Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine yaraşır bir belediyecilik yapmaktan onur duyuyoruz.

Değerli Hemşerilerim,

Manavgat’ımızda 2019 yılı için kendimize ve kentimize büyük hedefler koyduk. Bunları sizlerle tek tek paylaşacak, tüm vatandaşlarımıza düzenleyeceğimiz toplantılarla anlatacağız. Kentimizin yürekli çağdaş, güzel insanlarına yeni ve büyük eserler kazandırmak için yeni yeni projeler üretiyoruz. Bir ilçe belediyesinin bugüne kadar yapmadığı kadar kapsamlı projeleri bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Ocak ayı içerisinde kentimizi geleceğe taşıyacak yatırım ve projelerimizin açılışlarını hep birlikte yapacağız.

Yeni yıla umutlarımızla giriyoruz. Umutsuz, ümitsiz hiçbir insan kalmasın istiyoruz. Bu ülke, bu vatan dara düşmesin. Yeni yılda terör, kavgalar, savaşlar, anlaşmazlıklar olmasın. Herkesin ekonomisi düzelsin. İşçimiz, esnafımız, emeklimiz evlerine rahatlıkla ekmek götürebilsin. Çocukların ölmediği, şehitlerimizin olmadığı, anaların ağlamadığı, kadınların şiddete uğramadığı bir yıl olsun istiyoruz. Barış olsun yurdumuzda.