“SAKIN DİYORUM SAKIN” KAHKAHAYA BOĞDU

DNZ_4156

“SAKIN DİYORUM SAKIN” KAHKAHAYA BOĞDU

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’ün de oynadığı “Sakın Diyorum Sakın” adlı komedi oyun, Manavgat halkını kahkahaya boğdu.

“Sakın Diyorum Sakın” isimli komedi tiyatro, Manavgat Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Manavgatlı tiyatro severlerle buluştu, Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenen tiyatro oyununda ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Ahmet Çevik, Şebnem Schaefer, Özgür Özgülgün ve Yelda Alp rol aldı.

DNZ_4254

Akbulut Sanat tarafından sahnelenen oyun Manavgatlı tiyatro severleri kahkahaya boğdu. Eğlenceli tiyatro oyununda ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül, tiyatro yeteneğiyle herkesi kendine hayran bıraktı. 2 perdelik komedi oyunda, tiyatro severler de zaman zaman sahneye çağrılarak oyuna katkıda bulundu. Oyun sonunda teşekkür buketini Manavgat Belediyesi Kültür Müdürü Halis Akkaya, tiyatro ekibine sundu.

DNZ_4215

Manavgat’a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Yılmaz Morgül, Atatürk Kültür Merkezi’ne de hayran kaldığını dile getirdi. Böyle bir sahneyi kente kazandırdığı için Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür eden Morgül, “Manavgat’a geldiğim için çok mutluyum. Manavgat halkıyla buluşmak benim için çok mutluluk verici. Oyunumuzu izleyerek bizleri onurlandıran Manavgat halkına da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DNZ_4197