TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR

7K4A4839

TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’nın emekçi kadınlar, kişisel gelişimlerini artırmak ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla İngilizce ve Almanca dil eğitimlerine katılıyor.

Manavgat Belediyesi, kadına yönelik projelerine her gün yenilerini ekleyerek kadınların yüzünü güldürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kadınların kent ve aile ekonomilerine katkı yapmaları amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, kendi farkındalıklarını artırarak, kişisel gelişimlerini desteklemek ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla Manavgat Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu İngilizce Almanca dil kurslarında eğitim görmeye başladı.

7K4A4840

İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nce haftanın belirli günlerinde Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerince verilen dil kurslarına çok sayıda kadın katıldı. Amaçlarının sadece tezgahta ürün satmak değil, eğitimlerle kendilerini geliştirmek olduğunu dile getiren kadınlar, kendilerine bu imkanı sağlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Kadına değer veren, onların çalışmalarını destekleyen bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hayata geçirdiğimiz pek çok proje ile kadınlarımızın yüzünü güldürmeye çalışıyoruz. Toros Kadınları Emek Pazarımızdaki emekçi kadınlarımızın İngilizce ve Almanca kursuna gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederim. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi.

7K4A4845

7K4A4838