BAŞKAN AMCADAN ÇOCUKLARA YENİ YIL HEDİYESİ

billboard 2

BAŞKAN AMCADAN ÇOCUKLARA YENİ YIL HEDİYESİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bu yıl çocuklara muhteşem bir yeni yıl sürprizi hazırladı. Sözen, yılbaşından itibaren Manavgat’ta yaşayan 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklar için, 30 Nisan 2018’e kadar geçerli, ücretsiz “Discovery Park Gezisi” bileti hediye ediyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yeni yılda bütün çocukların yüzünü güldürmek amacıyla sürpriz bir hediye hazırladı. Başkan Şükrü Sözen, yılbaşından itibaren Manavgat’ta yaşayan 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklar için, 30 Nisan 2018’e kadar ücretsiz “Discovery Park Gezisi” bileti hediye ediyor. Ilıca Mahallesi’nde, içerisinde Hayvanat Bahçesi, Dino Park, Akvaryum, Teraryum, Kuş Cenneti ve Fok Balığı gibi tematik gezi alanlarının bulunduğu Discovery Park’a çocuklarıyla gelecek olan aileler ve 12 yaş üstü ziyaretçiler için de yüzde 50 indirim yapılacağı açıklandı. Discovery Park biletlerinin Manavgat Belediyesi Halk Masası’ndan temin edilebileceği de belirtildi.

discovery park (2)

BÜTÜN ÇOCUKLAR EĞLENEBİLECEK

Başkan Şükrü Sözen, yeni yılda çocukların aileleriyle birlikte, mutlu birer gün geçirmeleri amacıyla organizasyonu hayata geçirdiklerini söyledi.

DSC_8922

Başkanı Şükrü Sözen, “Manavgat’ta yaşayan bütün çocuklarımızın mutlu olmaları ve yüzlerinin gülmesi, bizim en büyük amacımızdır. Discovery Park biletlerimiz Manavgat Belediyemizin Halk Masası’ndan temin edilebilir.

DSC_9552

Mutlu Manavgat ailemizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, Discovery Park’ı gezmeye davet ediyorum. Bu vesile ile ailelerimizin yeni yılını kutlarken, çocuklarımıza ise umut dolu mutlu yarınlar diliyorum” dedi.