HALUK ÇETİN VE BEDRİ BAYKAM İKİLİSİNDEN MUHTEŞEM Şİİ

7K4A1044

HALUK ÇETİN VE BEDRİ BAYKAM İKİLİSİNDEN MUHTEŞEM ŞİİR DİNLETİSİ

Manavgat Belediyesi’nin “Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları” kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde konuk ettiği usta ressam ve yazar Bedri Baykam, “Dizelerden Ezgilerle” programında Manavgat halkıyla bir araya geldi

Manavgat Belediyesi’nin “Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları” kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde konuk ettiği usta yazar Bedri Baykam, “Dizelerden Ezgilerle” programında Manavgat halkıyla bir araya geldi.

7K4A1056

Haluk Çetin’in gitarıyla en sevilen şarkıları söylediği gecede, usta ressam ve yazar Bedri Baykam, okuduğu şiirlerle herkese duygu dolu anlar yaşattı. Muhteşem şiir ve müzik dinletisinin ardından, okurlarıyla uzun uzun sohbet edip hatıra fotoğrafı çektiren Bedri Baykam, hayranlarının kitaplarını da imzaladı. Manavgat buluşmalarının geleneksel hale dönüştüğünü ifade eden Haluk Çetin ise, “Edebiyatımızın ve sanatımızın usta isimlerini Manavgat’ta ağırlamamda büyük katkı sunan, sanata ve sanatçıya her zaman destek olan Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

7K4A1078