PELİN BATU ve HALUK ÇETİN İKİLİSİNDEN MUHTEŞEM ŞİİR

7K4A2746

PELİN BATU ve HALUK ÇETİN

İKİLİSİNDEN MUHTEŞEM ŞİİR DİNLETİSİ

Oyuncu, sinema sanatçısı, şair, tv programcısı ve tarih yazarı Pelin Batu ile müzisyen Haluk Çetin, Manavgat Belediyesi’nin organizasyonunda Manavgat halkıyla buluştu

Side Kültürevi’nde “ Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları” adı altında düzenlenen etkinlikte Pelin Batu ve Haluk Çetin, akıllardan silinmeyecek bir müzikli şiir dinletisi sundu. Akşam saat 20.00’de otantik bir ortamda başlayan şiir dinletisine, Manavgatlı sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Oyuncu şair Pelin Batu, müzisyen Haluk Çetin’in gitarı eşliğinde okuduğu şiirleriyle sanatseverlere güzel bir akşam yaşattı.

7K4A2820

Güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla ilgi toplayan Pelin Batu gecede, Ahmet Haşim, Yahya Kemal Beyatlı, Nazım Hikmet, Necip Fazıl Kısakürek, Sebahattin Ali, Fazıl Hüsnü Dağlarca gibi büyük şairlerin dizelerini okudu. Haluk Çetin ise klasik gitarıyla akıllarda kalan en güzel şarkıları seslendirdi. Gece sonunda Pelin Batu ve Haluk Çetin ikilisine teşekkür çiçeğini CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar sundu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, şiir dolu unutulmaz bir akşam yaşattıkları için ikiliye teşekkür ederken, Haluk Çetin ise, Manavgat’a her geldiğinde Manavgatlılarla buluşmaktan keyif aldığını dile getirdi. Çetin, kendisini Manavgat halkıyla buluşturan Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Daha sonra Pelin Batu ve Haluk Çetin, CD ve kitaplarını imzaladı.

7K4A2861

7K4A2706