MANAVGAT’TA RAMAZAN EĞLENCELİ BAŞLAYACAK

DUST¦-N KELM (1)

MANAVGAT’TA RAMAZAN EĞLENCELİ BAŞLAYACAK

Manavgat Belediyesi, bu yıl Ramazan ayında kentin sosyal yaşamına renk katmak amacıyla Atatürk Kültür Merkezi Kent Meydanı’nda iftar çadırı ve şenlik alanı oluşturuyor.

İLK GÜN ŞAMPİYON BİSİKLETÇİ

VE ABD’Lİ İLLÜZYONİST

Ramazan ayının ilk günü olan Perşembe günü Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in katılımıyla yapılacak olan AKM’de ilk iftar sonrasında, saat 21.00’de UNISHOW 2015 Türkiye Turnesi kapsamında Manavgat’a gelen Dünya tek tekerlek bisiklet şampiyonu Dustin Kelm ve yine dünyaca ünlü illüzyonist şovmen Adrian Van Vactor sahne alacak. Dustin Kelm, tek tekerlekli bisiklet üzerinde nefes kesen gösterilerini Manavgat halkı için yapacak. ABD'li İllüzyonist Adrian Van Vactor'un gösterisinin ise özellikle çocuklar tarafından ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

DUST¦-N KELM (4)

BAŞKAN SÖZEN’DEN DAVET;

“LOKMAMIZI PAYLAŞALIM”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkını birlikte iftar yapmaya ve Ramazan Şenliklerini izlemeye davet etti. Şükrü Sözen, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar çadırımızda halkımızla birlikte orucumuzu açmanın, lokmamızı paylaşmanın mutluluğunu yaşayacağız. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Ramazan Şenliklerimizin bu yıl çok daha canlı, hareketli geçeceğini ümit ediyoruz. Her akşam düzenleyeceğimiz çeşitli ve eğlenceli etkinliklerle halkımızı memnun edeceğimiz inancındayız. Halkımızı 30 gün boyunca mutevazı iftar çadırımızda lokmamızı paylaşmaya ve orucumuzu açmaya ve iftar sonrasında birlikte eğlenceli vakit geçirmeye davet ediyorum” dedi.

RAMAZAN ¦-LK G+£N +ŞENL¦-KLER¦-