İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK’TE YAZ KURSLARINA HÜCUM

EBRU DERSLER¦- (2)

İBRAHİM SÖZEN GENÇLİK’TE YAZ KURSLARINA HÜCUM

Manavgat’ta kültür ve sanatın merkezi haline gelen Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’ndeki yaz kursları büyük rağbet görüyor. 1 Temmuz’da başlayıp 31 Ağustos’ta bitecek olan kurslara kayıtlar şimdiden doldu

KÜLTÜR SANAT EĞİTİMİ AÇIĞINI KAPATTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in büyük yatırımlarından olan İbrahim Sözen Gençlik Merkezi, kentteki kültür, sanat ve spor eğitimi alanındaki büyük bir eksiğini giderdi. Kentin kültürel, sosyal ve sportif gelişiminin bir parçası haline gelen İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde önümüzdeki 2 aylık yaz tatili boyunca devam edecek olan yaz kursları, Manavgat halkından büyük rağbet görüyor.

ALMANCA-RUS+çA (2)

YAZ KURSU SINIFLARI DOLMAK ÜZERE

7-16 yaş grubundaki çocuklar için ücretsiz olan ve 1 Temmuz’da başlayarak 31 Ağustos’ta sona erecek olan yaz kurslarına kayıtların şimdiden dolduğu belirtildi. İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde 8 haftalık İngilizce, Almanca, Rusça, Resim, Ebru ve Ahşap Boyama dallarında verilecek olan ücretsiz yaz kurslarına devam etmek isteyen 200’i aşkın kişinin kayıt yaptırdığı, sınıfların ise hemen hemen dolmak üzere olduğu belirtildi.

AH+ŞAP BOYAMA (3)

AYNI ANDA FARKLI DALLARDA EĞİTİM

Bu arada İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’ndeki yarı olimpik yüzme havuzu ve tenis kortları da yaz dolayısıyla yüzme ve tenis dersleri veren çeşitli okullar tarafından tercih edilen bir mekan haline geldi. Tenis kortları, yüzme havuzu, eğitim sınıfları, konferans salonu ve amfitiyatrosuyla tam bir kültür, sanat ve spor merkezi haline gelen İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nden her gün binlerce kişi aynı anda faydalanabiliyor. Kurslarla ilgili olarak bilgi almak isteyenlerin Manavgat Belediyesi’nin 746 13 93 nolu telefonundan dahili 2000’i tuşlayarak ulaşabilecekleri belirtildi.

¦-BRAH¦-M S+ûZEN GEN+çL¦-K MERKEZ¦-3

BÜYÜK RAĞBET GÖRMESİ MEMNUN EDİYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nin kent halkının kültür, sanat ve spor alt yapısındaki eğitim açığını kapattığını söyledi. Başkan Sözen, merkeze gösterilen ilginin kendisini de memnun ettiğini vurguladı. Sözen, “Manavgat’ta sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bireyleri yetiştirmek bizim görevimiz. İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’ni Manavgat halkına kazandırdığımız için çok mutluyuz. Şimdiden özellikle gençler, kadınlar ve çocuklar üzerindeki etkisi büyük olmaya başladı. Kadınlarımız boş zamanlarında kurslara gelerek kendilerini geliştirebiliyorlar. Yeni öğrendikleri branşları ilerde ekonomiye de çevirebilirler. Çocuklar ve gençlerimiz ise gelecek yaşantılarına burada hazırlanıyorlar. Onların istedikleri alanlarda kendilerini daha iyi yetiştirebilmeleri için kurs sayısını artırmayı düşünüyoruz. Manavgat Belediyesi olarak halkımız için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.