MANAVGAT’TA AŞK TERAPİSİ’NE HÜCUM

A+ŞK TERAP¦-S¦- (10)

MANAVGAT’TA AŞK TERAPİSİ’NE HÜCUM

İstanbul Jest Tiyatrosu Oyuncularının rol aldığı “Aşk Terapisi” isimli komedi tiyatro oyunu, Manavgat Belediyesi’nin organizasyonuyla sahnelendi.

Atatürk Kültür Merkezi’ndeki komedi oyunu izlemeye Manavgat Belediye Başkan Vekili Erşan Özden, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, oda başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katılırken, tiyatro salonunda tüm koltuklar tıklım tıklım doldu. Hülya ve Macit Koper’in kaleme aldığı, Somer Karvan’ın yönetmenliğini yaptığı iki perdeden oluşan ve ünlü tiyatrocular Janset, Suzan Aksoy, Yusuf Atala, Somer Karvan ve Fulden Akyürek’in oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşk Terapisi isimli tiyatro oyunu Manavgat halkını kahkahaya boğdu. Terapist olan Sorgun’un ilkokul aşkıyla ilginç şekilde karşılaşmasıyla başlayan oyunda, oğlunu evlendirmek isteyen meraklı anne ve muayenehaneye gelen garip tiplemeler oldukça beğeni topladı.

A+ŞK TERAP¦-S¦- (8)

Kendi bilinçaltıyla başa çıkmaya çalışan Sorgun’un ilkokul aşkı olan Arzu ile karşılaştıktan sonra başına gelen komik olayların anlatıldığı komedi oyun vatandaşlarca ayakta alkışlandı. Finalde ünlü tiyatrocular, Manavgat halkı ile birlikte sahneden özçekim yapmayı da ihmal etmedi. Tiyatroculara teşekkür çiçeği ve plaketini Belediye Başkan Vekili Erşan Özden sundu. Manavgatlı tiyatroseverler, böylesine güzel bir tiyatro oyunu ile kendilerini buluşturduğu için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

A+ŞK TERAP¦-S¦- (2)