GELECEĞİN FUTBOLCULARINDAN BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E ZİYARE

IMG_7247

GELECEĞİN FUTBOLCULARINDAN BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’E ZİYARET

Manavgat’ta faaliyet gösteren Bayar Spor Sanat ve Kültür Hizmetleri tarafından Sueno Otel’de 25-31 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Manavgat Cup Futbol Turnuvası’na katılmak amacıyla Kocaeli, Trabzon ve İstanbul Bölgesinden gelen küçük futbolcular, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i ziyaret etti.

Kendisi de sporun pek çok dalıyla uğraşan ve “Spor ve sporcu dostu belediye başkanı” olarak bilinen Başkan Şükrü Sözen, küçük futbolcuları Side Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda büyük bir nezaketle ağırladı. Başkan Sözen, 25 kişilik futbolcu grubuyla gelen takım kaptanları ve kulüp yöneticilerine çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Şükrü Sözen, turnuvayı organize eden Murat Bayar’dan teknik ve detaylı bilgi aldıktan sonra küçük futbolcularla uzun uzun esprili sohbet yaptı.

IMG_7251

Ziyarette Trabzon Bölgesi’nden gelen Trabzon Futkal Futbol Okulu ve Beşikdüzü Futbol Okulu öğrencileri Trabzonspor Forması, İstanbul Gündüz Tekin Onay Futbol okulu ve Kocaeli Güneşspor Okulu öğrencileri ise kendi formalarını Başkan Sözen’e hediye etti. Başkan Sözen üzerinde ismi yazan formaları onurla saklayacağını söyledi. Sözen, “Ben de futbolu çok seviyorum ve fırsat buldukça oynamaya özen gösteriyorum. Manavgat Belediyespor’un da çeşitli yaş gruplarında futbolcuları var ve destekliyoruz. Sizler şanslı olduğunuzu bilin. Size sahip çıkan hocalarınız var. Sizleri buraya getiriyorlar. Futbolu seven ama bu imkanları yakalayamayan çocuklarımız var. Spordan kopmayın. Spor yapan insanların günlük hayatlarında daha çok başarılı oldukları bir gerçek. Sağlığınız için bu gerekli. Spor sağlıklı olmanızı, saygılı olmanızı, çağdaş, Atatürkçü geleceğin gençleri olmanıza yardım edecektir. Bir süre sonra sizlerin arasından Türkiye’nin başarılı futbolcuları çıkacaktır. Buna inanıyorum. Sizi tebrik ediyorum. Gelecek hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

IMG_7255