MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERE SÜRPRİZ DO

DSC_9215 MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Manavgat Belediyesi Huzurevi sakinleri, 3 arkadaşları için düzenlenen sürpriz doğum günü partisinde gönüllerince eğlenip, unutamayacakları bir gün geçirdi.

Manavgat Belediyesi Huzurevi yönetimi, Ocak ayı içinde 80 yaşına basan Mustafa Kayserilioğlu, 67 yaşına giren Mehmet Yıldız ve 65 yaşına basan Ahmet Kaya için ırmak kıyısındaki bir kafede sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Doğum günü partisine Belediye Başkan Vekili Erşan Özden, belediye başkan yardımcıları ile huzurevi yönetimi ve personeli katıldı.

DSC_9240

Huzurevinde yaşamlarını sürdüren büyükler, hep birlikte eğlenceli bir şekilde kahvaltılarını yaptıktan sonra havanın güzelliğinden de yararlanarak ırmak kıyısında yürüyüş yaptı. Ardından 3 huzurevi sakini için doğum günü pastası masaya geldi. Doğum günlerinin kutlanacağından haberleri olmayan büyükler oldukça duygusal anlar yaşadı. Ahmet Kaya, Mustafa Kayserilioğlu ve Mehmet Yıldız, doğum günü pastalarının mumlarını hep birlikte söndürdü. Pastanın kesimi ise Belediye Başkan Vekili Erşan Özden ile birlikte yapıldı. Şehir dışında olduğu için kutlamaya katılamayan Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise büyüklere doğum günü hediyelerini göndermeyi ihmal etmedi.

DSC_9231

Büyüklerin hediyelerini Başkan Şükrü Sözen adına Başkan Vekili Erşan Özden verdi. Gün boyunca kimi zaman ırmak kıyısında yürüyüş yapan kimi zaman kafede kahvelerini yudumlayan büyükler unutamayacakları bir gün geçirdi. Huzurevi yönetimi, her ay sürpriz doğum günü partilerinin düzenleneceğini söyledi.