MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN IRMAK KIYISINDA SAĞLIKLI YAŞAM Y

IRMAK KIYISI Y+£R+£Y+£+Ş PROGRAMI MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN IRMAK KIYISINDA SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ
Manavgat Belediyesi, toplum sağlığı için yürüyüş yapmanın önemine dikkat çekmek amacıyla Manavgat halkının katılımıyla “Irmak Kıyısında Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü” düzenleyecek.

Manavgat Belediyesi Irmak Kıyısı Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü, 4 Şubat 2016 Perşembe Günü akşam Saat 19.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak. Sağlıklı Yaşam tişörtlerinin dağıtılacağı etkinlikte ırmak kıyısı güzergahı izlenerek topluca yürüyüş yapılacak. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sağlıklı yaşam için yürüyüş yapmaya tüm Manavgat halkını davet etti. Başkan Şükrü Sözen, “Yürüyüş, geniş kesimlerce her zaman her yerde yapılabilecek en kolay fiziksel aktivitedir. Biz de Manavgat Belediyesi olarak bu düşünceyle, ırmak kıyısı düzenlemelerimizde yürüyüş yolları yapmaya özen gösterdik.

IRMAK KIYISI SA¦ŞLIKLI Y+£R+£Y+£+Ş PROGRAMI (2)

Şimdi Manavgat’ta tüm insanlarımız istediği saatte, ırmak kıyılarında dilediğince açık havada yürüyor ve spor yapıyor. Amacımız Manavgat halkının ırmak kıyılarımızdan sağlıklı yaşam için daha çok yararlanmasını sağlamak. Bu bilinci aşılamak amacıyla yürüyüş etkinliği düzenliyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yürüyüşe katılmasını istiyoruz. Gelin hep birlikte sağlık için yürüyelim” dedi.

IRMAK KIYISI SA¦ŞLIKLI Y+£R+£Y+£+Ş PROGRAMI (5)