MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGE DAMGASINI VURACAK

MANAVGAT BELED¦-YESPOR (7)

MANAVGAT BELEDİYESPOR LİGE DAMGASINI VURACAK

Kentin en eski ve köklü takımı Manavgat Belediyespor, Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in desteği ve ilgisiyle yeniden şahlanarak kentin spor hayatına damga vuracak.

Manavgat Belediyespor, Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in büyük çabaları ve desteğiyle yeniden şahlandı. Sezon başında yaptığı transferlerle tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro oluşturmayı başaran Manavgat Belediyespor, ligin ilk 4 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik alarak 10 puanla grubunda liderlik koltuğuna oturdu.

MANAVGAT BELED¦-YESPOR (1)

BAŞARI ELDE ETTİLER

Maçlarını Atatürk Stadyumu'nda oynayan Manavgat Belediyespor 4 maçta 19 gol atarken kendi kalesinde ise sadece 1 gol gördü. Manavgat Belediyespor'un sezonun başından bu yana gösterdiği başarılar, tüm taraftarları ve Manavgat halkını mutlu etti. Süper Amatör Merkez Doğu grubunda yer alan Belediyespor bu hafta pazar günü saat 16.00’da Zeytinköy stadyumunda Kundu Sporla karşılaşacak.

TECRÜBELİ KADRO

Manavgat Belediyespor sezon başında Adil Arıcı, Ediz Özel, Rafet Poyraz, Engin Tüter, Murat Titrek, Mehmet Karagöz, Ali Gündüz, Alihan Ünal, Şehmuz Aslan ve Okan Aslan’ı transfer ederek kadrosunu tecrübeli, genç ve dinamik bir hale getirmişti. Baykal Kan yönetimindeki takım antrenmanlarını haftanın 6 günü Manavgat Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştiriyor.

MANAVGAT BELED¦-YESPOR (4)

MAÇLAR PAZAR GÜNLERİ

Süper Amatör Merkez Doğu grubunda yer alan Manavgat Belediyespor bu hafta (16 Ekim) pazar günü saat 16.00’da Zeytinköy stadyumunda Kundu Sporla karşılaşacak. Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar için Pazar günü saat 14.00'de Atatürk Kültür Merkezi önünden araç kaldırılacak. Manavgat Belediyespor önümüzdeki hafta Pazar günü de (23 Ekim 2016 Pazar) Manavgat Atatürk Stadyumu’nda Kestelspor’u misafir edecek.

MANAVGAT BELED¦-YESPOR (5)

BAŞKAN SÖZEN’DEN TARAFTARA ÇAĞRI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyespor’u, başarılı bir takım haline getirmek amacıyla yoğun çalışmalara başladıklarını dile getirdi. Her fırsatta antrenmanları ve maçları izlemeye giden Başkan Sözen, “Alt yapısıyla, eğitimiyle, transferleriyle kuvvetlendirdiğimiz Manavgat Belediyespor’a büyük önem veriyoruz. Hedefimiz, gelecek yıl Bölgesel Amatör Ligi, ardından da 3. Lig’te mücadele etmek. Bu amaçla takımımız için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Bütün Manavgat halkına da takımlarına destek vermeleri ve sahip çıkmaları için çağrıda bulunuyorum. Maçlarımıza 7’den 70’e tüm spor severleri ve Manavgat halkını bekliyoruz” dedi.

MANAVGAT BELED¦-YESPOR (6)