MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN CUMHURİYET’İN 93. YILINA ÖZEL

DSC_9531

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN CUMHURİYET’İN 93. YILINA ÖZEL DRAGON KANO YARIŞLARI

Manavgat Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılı nedeniyle Dragon Kano Festivali düzenleyecek. 21-22-23 Ekim tarihlerinde Titreyengöl’de Türkiye Kano Federasyonu, (TİSOYAB) Titreyengöl Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkısı ile düzenlenecek olan Dragon Festivali, hem turizme canlılık getirecek, hem de kent içindeki sportif faaliyetlerin gelişimine katkıda bulunacak.

dragon kano

Manavgat’ın Sorgun Mahallesi’nde 1. Derece Doğal Sit Alanı Sorgun Ormanı içerisinde doğal bir göl olan Titreyengöl’de kano festivalinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi amacıyla hazırlıklar ve temizlik çalışmalarına Manavgat Belediyesi’nce başlandı. 21 Ekim’de açılış seremonisi ile başlayacak olan Dragon Yarışlarına katılmak için başvuru formlarının en geç 18 Ekim Salı günü Saat 13.00’e kadar [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği belirtildi.

DSC_9284

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılına ithafen düzenlenecek olan Dragon Kano etkinliğine tüm Manavgat halkını davet etti. Başkan Sözen, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılına özel olarak sportif etkinlik düzenlemek istedik. Dragon yarışlarını Manavgat halkımız çok sevdi. Bu yüzden kano yarışları çok uygun olacaktı.

Kent halkımız ve turizme de böylece canlılık getirmiş olacağız. 21 Ekim’de dragon yarışlarımızın açılış seremonisine tüm Manavgat halkımızı bekliyoruz” dedi.

DSC_9573

DEN_0282