MAKİNE MÜHENDİSLERİ’NDEN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

DSC_1153

MAKİNE MÜHENDİSLERİ’NDEN BAŞKAN SÖZEN’E ZİYARET

Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti. Başkan Sözen, Hamamcıoğlu ve beraberinde ziyarete gelen Şube Başkan Vekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, MMO Manavgat Temsilcisi Selçuk Gökmenoğlu ve MMO Teknik Görevlisi Aslı Yılma’yı büyük bir nezaketle kapıda karşıladı.

Oda yönetimini ağırlama sırasında Başkan Şükrü Sözen’e Belediye Başkan Vekili Makine Mühendisi Erşan Özden de eşlik etti. Ocak ayında yapılan seçimle MMO Başkanlığına seçilen ve Antalya’nın ilk kadın oda başkanı unvanını alan Ayşen Hamamcıoğlu, Antalya merkezde ve tüm ilçelerde oda yönetiminin önemli çalışmalara imza atacağını söyledi.

DSC_1148

Manavgat’ta yapılacak çalışmalarda da en büyük destekçisinin belediye yönetimleri olacağını belirten Hamamcıoğlu, Başkan Sözen’den özellikle asansörlerin daha güvenli hale getirilmesi konusunda katkı koymasını istedi. MMO Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’nu büyük bir dikkatle dinleyen Başkan Şükrü Sözen ise, kentlerin gelişmelerine her anlamda katkı koymak için çalışan sivil toplum örgütlerine kapılarının her zaman açık olduğunu vurguladı. Başkan Sözen, Makine Mühendisleri Odası ile daha önce de ortak önemli çalışmalara imza attıklarını ve bu çalışmaların sürdürülmesi için bundan sonra da desteğe hazır olduklarını vurguladı. Sözen, “Ziyaretinizden son derece memnuniyet duyduk. MMO’nun yeni yönetimine yürekten başarılar diliyoruz.

DSC_1150

Manavgat Belediyesi’nin kapıları sivil toplum örgütlerine her zaman açık olmuştur. Ve Olmaya da devam edecektir. MMO’nun kentimizde yapacağı çalışmalarda her zaman yanlarında olacağız. Özellikle güvenli asansörlerin oluşturulmasında zaten çalışmalarımız devam etmekte. Bu çalışmaların oda yönetiminin belirleyeceği doğrultuda geliştirilmesi için katkı koyacağız. Ortak paylaşım ve çalışma anlayışları ve nezaketlerinden dolayı Ayşen Hanıma ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.