MANAVGAT BELEDİYESPOR KUNDU SPORU 4-0'LA GEÇTİ

DSC_1581

MANAVGAT BELEDİYESPOR KUNDU SPORU 4-0'LA GEÇTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in ve tüm Manavgat halkının beklentilerini boşa çıkarmayan Manavgat Belediyespor, Kunduspor'u 4-0'lık sonuçla geçti.

Ligin 5. Haftasında Antalya Zeytinköy Stadyumunda karşı karşıya gelen Manavgat Belediyespor ve Kunduspor mücadelesinden galip gelen taraf Manavgat Belediyespor oldu. Antalya Süper Amatör Merkez Doğu Grubu birinci sırada bulunan ve liderliğini bir hafta daha garantileyen Manavgat Belediyespor'un gol perdesini, alt yapıdan yetişen genç oyuncu Yusuf Yıldırım açtı. Ediz Özel, Adil Arıcı ve Engin Tüter devam golleriyle skoru belirleyen Manavgat Belediyespor hanesine 3 puan daha ekledi.

DSC_1576

Kunduspor maçının ardından Manavgat Belediyespor toplamda 23 gol atarken kalesinde sadece 1 gol gördü. 23 Ekim Pazar günü Manavgat Atatürk Stadında Kestel Belediyespor'la karşı karşıya gelecek olan Manavgat Belediyespor zorlu karşılaşmada liderliğini korumak için tüm kozlarını ortaya koyacak. Hafta sonu oynanacak olan Kestel Belediyespor maçı için vakit kaybetmeden antrenmanlara başlayan takımda morallerin yüksek olduğu gözlendi.

DSC_1563