MANAVGAT BELEDİYESPOR KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESPOR KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

Bölgesel Amatör Ligi 7. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Manavgat Belediyespor, devre arasının gelmesiyle birlikte teknik heyet ve futbolcu kadrosunu güçlü isimlerle takviye etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Manavgat Belediyespor yönetimi eşliğinde gerçekleşen imza töreninde teknik heyet kadrosunda, tecrübeli teknik direktör Ali Postacı, yardımcı antrenör Murat Türker ve kaleci antrenörü Ali Sarı ile sözleşme imzalandı. Futbolcu kadrosunu da tecrübeli isimlerle güçlendiren Manavgat Belediyespor, Muğlaspor’dan orta saha oyuncusu Mahmut Şeker’i, Sarayönüspor’dan santrfor Ahmet Burak Kömürcü’yü ve Çanakkale Bigaspor’dan kanat oyuncusu Gökhan Koç’u transfer etti.

_NVG5548

Mukavelenin imzalanmasının ardından düşüncelerini belirten teknik direktör Ali Postacı ve futbolcular, Manavgat Belediyespor’un ligdeki iddasını bildiklerini ve Manavgat halkı için büyük bir mücadele içerisinde ter dökeceklerini ifade ederek şampiyonluk sözü verdi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, Manavgat halkının futbolu sevdiğini belirterek Manavgat Belediyespor’un kadrosuna kattığı güçlü isimlerle şampiyonluğa ulaşacağını söyledi.

_NVG5557

Başkan Şükrü Sözen, “ İkinci yarı öncesinde Manavgat Belediyespor’umuzu güçlü isimlerle bir araya getirerek sezona iyi bir giriş yapmak adına transferlerimizi büyük bir heyecanla gerçekleştirdik. Devre arasının girmesiyle birlikte takımımız da oldukça verimli bir kamp dönemi geçiriyor. İnanıyorum ki azim ve inanç bu kente şampiyonluğu getirecek. Transferlerimiz takımımıza hayırlı uğurlu olsun. Manavgat Belediyespor’u hak ettiği yere getirmek için bütün çalışmalarımızı gerçekleştirmeye hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

_NVG5564

_NVG5570

_NVG5574