MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLA

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLAMASI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü'nde vatandaşlara 5 bin adet gül ve karanfil dağıttı, teknede nikah kıydı

Manavgat Belediyesi 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü’nde Manavgat halkı için Cumhuriyet Meydanı’nda özel bir çekim alanı oluşturdu. Tüm Manavgatlıların davet edildiği etkinliğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de katıldı. Başkan Şükrü Sözen’in dağıttığı çiçekleri alanlar, panoda hatıra fotoğrafı çektirdi.

7K4A2081

Etkinliğe CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar’da katıldı. Başkan Sözen ve belediye personeli, halka gül dağıtarak Sevgililer Günü'nü kutladı, hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Şükrü Sözen, huzurlu ve mutlu yaşamanın anahtarının sevgi olduğunu söyledi. Sevgi ve barış ortamının kalıcı olmasını sağlamanın en büyük hedefleri olduğunu vurgulayan Sözen, şunları kaydetti: "Türkiye’mizin içinde bulunduğu kritik süreçte insanlarımızın gülmeye, sevmeye, birbirleri ile paylaşım içinde olmalarına ihtiyaç var. Askerlerimiz sınırlarımızda terörle savaşıyor. Biz de insanlarımızın bir nebze olsun yüzlerini güldürelim istedik. Manavgat Belediyesi olarak burada Sevgililer Günü vesilesiyle bir organizasyon düzenledik. Amacımız insanların elini sıkabilmek, insanlarımızın umudunu biraz pekiştirebilmek.

7K4A2111

Manavgat bizim sevdamızdır. Manavgat’ımız sevgiyle birliktelikle barışla gelişecek, büyüyecek çok daha iyi konumlara gelecektir” dedi. Başkan Şükrü Sözen, daha sonra Manavgat Irmağı üstündeki bir teknede Semra Özkan ve Murat Tetik isimli genç çiftin nikahını kıydı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Sözen, evlilik cüzdanını da gelin hanıma verdi.

7K4A2292

7K4A2300

7K4A2314

7K4A2354

7K4A2425

7K4A2458

89 (1)