14 Şubat Sevgililer Günü`nde Makamda Nikah
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,14 Şubat Sevgililer Günü`nde Belediye Başkanlığındaki makam odasında nikah kıydı.
Başkan Sözen,Mehmet Ali Karamancı İlköğretim Okulu`nda öğretmenlik yapan Meltem Demirdal ile serbest meslek sahibi Mustafa Çetiner`in,nikahlarını kıymak için makamında ağırladı. Evlilik tarihlerini özellikle 14 Şubat`a denk getiren çiftin şahitliklerini ise Münire Aksoy ve Berrin Küçük yaptı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26753/163036.jpg)
Çiftin nikahlarını prosedüre göre kıyan Başkan Sözen, bu çok özel günde evlenmeyi tercih eden çifte ömür boyu mutluluklar diledi.Nikah cüzdanını Meltem Demiral`a veren Başkan Sözen,``Nikahınız 14 Şubat Sevgililer Gününe denk getirdiğiniz için sizi iki kat şanslı görüyorum.Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum``dedi. Yeni evli çift, belediyenin başkanlık makam odasını nikah kıymak için açarak mutluluklarına ortak olan Şükrü Sözen`e çikolata ikram ederek teşekkür etti.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26753/163037.jpg)