Manavgat Belediyesi EMITT Fuarı`nda Tanıtıldı
Manavgat Belediyesi, bu yıl 16.sı düzenlenen ve dünyanın en büyük 5.Turizm Fuarı olan İstanbul Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı`nda (EMITT) Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından tanıtıldı.
Manavgat Belediyesi,bu yıl 16.sı düzenlenen ve dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan İstanbul Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı`nda (EMITT) Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından tanıtıldı. Manavgat Belediyesi,Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilen ve bu yıl 16`sı yapılan, 62 ülke ile ülkemizden birçok sayıda ilin katıldığı EMITT Turizm Fuarı`nda 40 metrekarelik bir alanda tanıtıldı.Dünya turizm profesyonellerinin buluştuğu EMITT Turizm Fuarı`na Manavgat`a ait turizm tanıtım kitapçıkları, görseller ve CD`lerle birlikte katılan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yerli ve yabancı ziyaretçilere doğa cenneti Manavgat`ı anlattı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26747/163022.jpg)
Stand da yine Başkan Sözen tarafından bu yıl 3.`sü yapılacak olan Uluslar arası Motorsiklet Festivali ve 17. si yapılacak olan Barış Suyu Festivali`nden de bahsedildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`e Motosiklet Festival Heyeti de eşlik etti.Dünyanın önde gelen turizm fuarlarından biri olan ve çok sayıda turizmcinin buluştuğu EMITT Fuarını gezen ziyaretçiler, Manavgat standına hayran kaldı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26747/163023.jpg)
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, turizm fuarlarının çok önemli olduğunu ve imkanlar ölçüsünde katılımları gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Sözen,tanıtıma bu yıl daha çok önem vereceklerini dile getirdi.