Başkan Sözen, Küçük Jimnastikçileri Ağırladı
25 Şubat tarihinde Adana`daki Türkiye Jimnastik Şampiyonası`na katılacak olan minik sporcular,Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`i makamında ziyaret etti.
Başkan Sözen, Referans Bale ve Dans Okulu öğrencileri Fatmagül Berber, Ece Bayar, Damla Bayar ve Sıla Öz ile jimnastik antrenörleri Natalie Sezen`i büyük bir nezaketle ağırladı.Başkan Sözen,jimnastik sporu üzerine minik sporcularla uzun uzun sohbet etti. Minik jimnastikçilerin ziyaretinden dolayı oldukça mutluluk duyduğunu belirten Başkan Sözen, onlara jimnastik şampiyonasında başarılar diledi.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26744/163014.jpg)
Sözen, çocukların spora küçük yaşta başlamalarının onların fiziksel ve sosyal gelişimlerine büyük katkısı olduğunu belirterek bu yüzden sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini dile getirdi.Jimnastik eğitmeni Natalie Sezen ise;şampiyonadan madalya ile dönmek istediklerini belirterek kendilerini büyük sevecenlikle ağırlayan Başkan Sözen`e teşekkür etti.