Sözen; ``Eğitime Canımız Feda``

11Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen gün içerisinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Başkan Sözen`in dünkü ziyaretçileri arasında Bahçeşehir Koleji, Şelale Lisesi ve İMKB İlköğretim Bölge Okulu Okul Aile Birliği Yönetimleri; öğrencileri ve okul yönetimleri yer aldı. Başkan Sözen`in ilk ziyaretçileri İMKB İlköğretim Bölge Okulu Müdürü Hülya Basıncı Keçer, Okul Aile Birliği Başkanı Abdullah Demirtaş ile okuldan gelen 8. ve 6 sınıf öğrencileri oldu.

Okul yönetimi Başkan Sözen`den yapılacak olan konferans salonuna destek vermelerini istedi. Sözen, daha Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Turgut Aydın ile gelen Okul Aile Birliği Lise Başkanı Mahir Özden, İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Nevzat Gökkoca ile Anaokulu Okul Aile Birliği Yönetimleri yer aldı. Başkan Sözen akşamüstü ise Şelale Lisesi Okul Müdürü Ömer Ünlü, Müdür Başyardımcısı Mehmet Uluköy, Müdür Yardımcısı Osman Önal, Okul Aile Birliği Başkanı Birsen Destan ile küçük Sude Uluköy`ü ağırladı. Şelale Lisesi yönetimi 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılında Başkan Sözen`e desteklerinden dolayı hazırladıkları, ancak bugüne kadar iletemedikleri plaketi sundu.

Ziyarete gelen okul yönetimleri, Başkan Sözen`den eğitim-öğretime destek vermelerini istedi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen her zaman eğitim ve öğretimi ayrı bir yerde tuttuklarını belirterek her zaman her türlü desteğe hazır olduklarını, dileklerin kendilerine iletildiği takdirde imkanlar ölçüsünde geri çevrilmeyeceğini vurgulayarak,``Bunu her zaman söyledik ve söylemeye devam edeceğiz. Eğitime ve çocuklarımızın geleceği için yapılacak her işte feda. Eğitime canımız feda``dedi.