Başkan Sözen`den Spora ve Eğitime Destek

7Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`in dünkü konukları Manavgat Masterlar Derneği, Ahmetler Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, Tiyatro Sanatçısı Abdullah Şahin ve şampiyon güreşçiler oldu.

Başkan Sözen`den Kırkpınar şampiyonuna altın

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`in dünkü konukları Manavgat Masterlar Derneği, Ahmetler Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, Tiyatro Sanatçısı Abdullah Şahin ve şampiyon güreşçiler oldu. Başkan Sözen ziyaretlerde konuklarını nazikçe ağırladı. Başkan Sözen Kırkpınar 1.`si İsmail Koç`a altın taktı.

Manavgat Masterlardan Sözen`e eşofman

Manavgat Masterlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Özarslan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde sohbetin konusu spordu. Özarslan, kentte 30 yaşını geçmiş ve sporu bırakmış kişilere tekrar sporu sevdirmeye çalıştıklarını belirterek Başkan Sözen`e Manavgat Masterlar Derneği`nin eşofmanını hediye etti. Özarslan Sözen`i maçlarına da davet etti. Eşofmanı alan Başkan Sözen ise, eşofman için teşekkür ettikten sonra spor adına yapılan her girişimde var olduğunu belirterek Masterlar Derneği`nin çalışmalarına destek vereceğini söyledi.

Tiyatro ve Sanata Destek

Ahmetler Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve üyeleri ise ziyaretlerinde Başkan Sözen`e bir buket çiçek vererek görevinde başarılar diledi.
Türk Tiyatrosu`nda ``Nokta ile Virgül ``tiplemesiyle tanınan ünlü tiyatro
oyuncularından Abdullah Şahin ise Manavgat`ta sahnelemek istediği oyunlarla ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla Başkan Sözen`in konuğu oldu. Ünlü tiyatrocunun keyifli ve esprili konuşmaları Başkan Sözen`i gülümsetti. Başkan Sözen, Manavgatlıyı tiyatro ve sanatla buluşturmak için belediye olarak her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Kırkpınar şampiyonuna Sözen`den altın

Başkan Sözen`in akşamüstü son konukları ise şampiyon güreşçiler oldu. 2006 yılı Kırkpınar Başpehlivanı Osman Aynur, 2009-2010 Yılı Kırkpınar Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil, 2010 Yılı Kırkpınar Başpehlivan 3.`sü Serhat Gökmen, 2011 Yılı Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz, 2011 yılı Kırkpınar Küçük Ortabüyük Boy 1.`si İsmail Koç, 2011 Yılı Kırkpınar Küçük Orta küçükboy 3.`sü Cemali Küçükgüçlü, Abdullah Seçim, ve Samsun Ladikli Pehlivan Mustafa Ölmez, Başkan Sözen`i ziyaret ederek spor hakkında sohbet etti. Başkan Sözen, 2011 yılı Kırkpınar K. Ortabüyük Boy 1.`si İsmail Koç`a altın takarak başarısından dolayı tebrik etti. Güreşçiler daha sonra Başkan Sözen ile hatıra fotoğrafı çektirdi.