CHP’Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

CHP GEN+çL¦-K KOLLARI (1)

CHP’Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

Yapılan seçimle yeni yönetime gelen Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Gençlik Kolları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti. Gençlerin anlamlı hediyesi Başkan Sözen’i duygulandırdı

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle, yeni göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti. 3 Aralık Pazar günü yapılan Manavgat İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde Sefa Şenol’un görev süresi dolması sebebiyle başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Sarı ve yönetimi, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e Side ek hizmet binasında ziyarette bulundu.

CHP GEN+çL¦-K KOLLARI (2)

Ziyarete Chp Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar da eşlik etti. Gençleri büyük bir nezaketle karşılayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, her biriyle tek tek ilgilenerek uzun süren bir sohbet gerçekleştirdi. Gençlere siyasetin halka hizmetin en güzel yolu olduğunu belirten Başkan Sözen, gençlerin siyasette daha çok görev almasının ise çok önemli olduğunu vurguladı. Atatürk Türkiye’sine ve Cumhuriyet’e sahip çıkan gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Şükrü Sözen, gençlere yeni görevlerinde başarılar diledi. Sohbetin ardından CHP Gençlik Kolları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e, Manavgat’ta 10 yıl Belediye Başkanlığı yapan babası İbrahim Sırrı Sözen’in çerçeveli portre resmini takdim etti. Başkan Sözen bu çok anlamlı hediye karşısında oldukça duygulandı. Başkan Sözen, hayatta ve özellikle belediyecilikte babasının izinden gittiğini dile getirdi. Sözen, “Gençlerimizin bu çok anlamlı hediyesi beni duygulandırdı. Hayatta ve özellikle belediyecilikte her zaman dedem ve babamın izinden gitmeye gayret ettim. Manavgat’ımıza hizmet etmiş olan babamı gençlerimizin hatırlaması çok güzel. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

CHP GEN+çL¦-K KOLLARI (5)

CHP GEN+çL¦-K KOLLARI (13)