VAY SEN MİSİN BEN OLAN MANAVGAT HALKIYLA BULUŞTU

Untitled-9

VAY SEN MİSİN BEN OLAN MANAVGAT HALKIYLA BULUŞTU

Manavgat Belediyesi’nin, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında kente getirdiği “ Vay Sen Misin Ben Olan” isimli tiyatro gösterisi, Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle buluştu.

Manavgat Belediyesi’nin, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği“Vay Sen Misin Ben Olan” isimli tiyatro gösterisi, Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. İki perdelik komedi oyuna belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve tiyatroseverler katıldı. Ömer Pınar’ın yazdığı, Galip Erdal’ın yönettiği, “Vay Sen Misin Ben Olan” isimli tiyatro gösterisini, Kemal Kuruçay, Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müderrisoğlu, ve Kemal Zeydan gibi usta tiyatro sanatçıları sahneledi.

7K4A8194

İzleyenleri kahkahaya boğan oyun, aynı kültür ve çevrede yetişen iki arkadaşın aynı hayat koşullarına rağmen farklı kimliklere bürünebileceğini, yaşam koşullarına göre insanların karakterlerinin değişebileceğini, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille sahnelendi. İzleyicilerin ayakta alkışladığı oyuncular, “Bizi siz değerli Manavgat halkıyla bir araya getiren Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e yürekten teşekkür ediyoruz” derken, yapımcı Faruk Sofuoğlu ise, İstanbul Meydan Sahnesi olarak Manavgat’a üçüncü kez geldiklerini ve Manavgat’ı çok sevdiklerini dile getirdi.

7K4A8209

7K4A8234

7K4A8246

7K4A8299

7K4A8332

7K4A8327