CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSER

Untitled-1 CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ

İsviçre’de yaşayan vatandaşlarımızın oluşturduğu Chor Anatolia Grubu,Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta muhteşem bir Cumhuriyet Konseri verdi.

İsviçre’de yaşayan vatandaşların oluşturduğu Chor Anatoli Grubu, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yıldönümü nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi’nde Manavgat halkına muhteşem bir Cumhuriyet konseri verdi. Fatih Büyüközcü’nün şefliğindeki Chor Anatolia grubu, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta orkestralarıyla birlikte sahneye çıktı. Cumhuriyet konserini izlemeye CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, belediye başkan yardımcıları, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ve Manavgat halkı geldi.

IMG-20171028-WA0005

Koro üyeleri, konserde Türkiye’nin değişik yörelerinden türküleri seslendirirken, marşları da vatandaşların katılımı ve bayraklar eşliğinde söyledi. Solo ve koro olarak 22 parça seslendirilen Chor Anatolia Grubu, son olarak ise Onuncu Yıl Marşı ve İzmir Marşını büyük coşkuyla söyledi. Manavgat halkı sevdiği şarkılar ve marşlar söylenirken koroya ellerinde bayraklarla eşlik etti. Gruba teşekkür çiçeği ve plaketlerini Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz verdi.

IMG-20171028-WA0014

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İsviçre’den gelen Chor Anatolia Grubunu Manavgat’ta ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Sözen, “Böylesine anlamlı bir grubu Manavgat’ta halkımızla buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Yüreklerinde vatan, millet, bayrak aşkıyla büyük içtenlikle eserleri seslendirdiler. Kendilerine bizlerle oldukları için teşekkür ediyorum” dedi.

IMG-20171028-WA0024