BAŞKAN SÖZEN’E BİR ÖDÜL DE KAMUDER’DEN

ödül BAŞKAN SÖZEN’E BİR ÖDÜL DE KAMUDER’DEN

Geçtiğimiz günlerde Manavgat Şelalesi Düzenleme Projesi ile Yılın En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçilen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e bir ödül de Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nden (KAMU-DER) geldi.

Başkan Sözen, KAMUDER Dergisi, Web Sitesi ve Sosyal Medya Sayfalarında, Genel Merkez Yönetim Kurulu nezdinde ve derneğin 26 il temsilciliğinin yaptığı saha araştırması ve anketler sonucunda “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü.

7K4A0966

Ankara’da düzenlenen KAMUDER 11. Geleneksel Ödül Törenine, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in başka bir programda bulunması nedeniyle Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz katılarak ödülü teslim aldı. Başkan Sözen, ödülü Manavgat halkı adına aldıklarını söyleyerek dernek yönetimine teşekkür etti. Başkan Sözen, “Yaptığımız işlerin, halkımıza hizmet çabamızın ödüllerle taçlandırılması, bizlere her zaman şevk, onur ve çalışma azmi veriyor. Manavgat, tarihiyle, doğasıyla, içinde yaşayan yürekli, çalışkan insanlarıyla Antalya’nın en güzide, en nitelikli ilçelerinden birisi. Belediyeler halka hizmet için vardır. Bizler de halkımıza hizmet için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Halkımızın yüzünün gülmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Biz belediyeciler için çocukların yüzündeki bir gülücük yeterli ancak bu tür ödüller de bizi bir kat daha sevindiriyor. Yaşadığımız kentte insanlarımızın yaşam kalitesinin artırılması için sunduğumuz hizmetlerin ödüllere layık görülmesi, son derece mutluluk verici. Aldığımız tüm ödülleri Manavgat halkı adına alıyoruz. Vatanını, bayrağını ve milletini seven, Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine sonuna kadar bağlı olan insanların yaşadığı, huzurlu ve mutlu bir kent olan Manavgat’ımız her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Bizi bu ödüle layık gören KAMUDER’e teşekkür ederim” dedi.