MANAVGAT ŞELALESİ DÜZENLEMESİNE ÖDÜL

şelale MANAVGAT ŞELALESİ DÜZENLEMESİNE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi’nin, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’nde yaptığı düzenleme projesi, ödül getirdi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri Seçici Kurulu, kentlerin gelişimine, güzelleşmesine, marka değerinin yükselmesine doğrudan etkisi bulunan projeleri, bu yıl toplam 12 kategoride değerlendirdi.

_DSC3021

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Kalem Dergisi’nin bu yıl 9. sunu düzenlediği Yerel Yönetim Ödülleri kapsamında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kategorisinde, Manavgat Şelalesi Düzenlemesi Projesi ile “Yılın En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” seçildi. Boğaziçi Üniversitesi Kampusu Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda yapılan ödül törenine katılan Başkan Şükrü Sözen, yaptığı konuşmada, ödülünü Manavgat halkı adına aldığını söyledi.

_DSC3026

Sözen, “Bizlere bu ödüller her zaman şevk veriyor. Yaptığımız işlerin ödüllerle taçlandırılması onur veriyor ve daha çok çalışmamız için bizi kamçılıyor. Bu gün de bu ödülümüzü Manavgat halkımızın adına alıyorum. Çünkü bu ödülün gerçek sahibi, bizlere çalışmalarımızda her zaman destek veren, yanımızda olan Manavgat halkıdır. Bizi bu ödüle layık gören Özel Kalem Dergisi ailesine de yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

_DSC3028