ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

7K4A3481

ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

Süper Toto Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti.

Süper Toto Süper Lig’te mücadele eden Aytemiz Alayanspor’un yönetim kurulu başkanı Hasan Çavuşloğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nu büyük bir nezaketle kapıda karşılayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, konuğuyla birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

7K4A3479

Sohbetin ardından Çavuşoğlu, Başkan Şükrü Sözen’e Alanyaspor forması ve geçtiğimiz yıllarda Manavgat’ta yapılan şöhretler karmasında aynı takımda oynadıkları efsane futbolcu Tanju Çolak’la olan fotoğraflarını çerçeveli olarak hediye etti. Çavuşoğlu, futbolun herkesin ortak değeri olduğunu ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kendisini büyük bir nezaketle ağırlamasından dolayı son derece mutluluk duyduğunu belirtirken, Başkan Sözen ise, Alanyaspor’un bölge temsilcisi olarak Süper Lig’te mücadele etmesinin son derece sevinç ve gurur kaynağını olduğunu söyleyerek Akdeniz ekibine başarılar dilediğini ifade etti.

7K4A3481