BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA AT ÇİFTLİĞİ SÜRPRİZ

Untitled-1

BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA AT ÇİFTLİĞİ SÜRPRİZİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, özel çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Başkan Şükrü Sözen, sosyal belediyecilik anlayışı ile özel çocuklara özel ilgi göstermeye devam ediyor. Başkan Sözen özel çocukları ve ailelerini at çiftliğinde ağırlayarak onlara güzel bir gün yaşattı.

7K4A5353

ÖZEL ÇOCUKLARIN ATA BİNME HEYECANI

Manavgat Belediyesi Özel Çocuklar Halk Dansları Topluluğu öğrencileri ve Gevher Nesibe Özel Eğitim Okulu öğrencilerinin de içinde bulunduğu özel çocuklar, Manavgat Belediyesi’nce at çiftliğine götürüldü. 50 özel çocuk ve aileleri burada piknik yaparak, canlı müzik eşliğinde eğlendi. Çocuklar aynı zamanda at gezintisi yaptı ve çiftlikteki hayvanları severek onları elleri ile besledi. Aileler Başkan Sözen’e teşekkür ederek, bu güzel günü kendilerine yaşattıkları için çok mutlu olduklarını ifade etti.

7K4A5387

ONLAR BİZİM MELEKLERİMİZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise; “Özel çocuklarımız bize Allah’ın emaneti olan, meleklerimizdir. Onları hayatın içinden bir anlığına bile olsa koparıp, güzel bir gün geçirmelerine vesile olmak bizleri de çok mutlu ediyor. Bu nedenle etkinliğimize katılan özel çocuklarımıza ve onları emekle ve sabırla yetiştiren ailelerine, öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Özel çocuklarımız için ne yapsak az” dedi.

7K4A5414

7K4A5437

7K4A5463