CEM KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞA HAZIR

81

CEM KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞA HAZIR

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’nde temeli atılan Cem Kültür Merkezi projesinin inşaat çalışmaları tamamlandı.

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’ne inşa edilen Cem Kültür Merkezi projesinde sona gelindi. 4 bin m2’lik alana yapılan Cem Kültür Merkezi’nde inşaat çalışmaları sona erdi ve proje açılışa hazır hale getirildi. Başkan Şükrü Sözen, Cem Kültür Merkezi’ndeki inşaat çalışmalarını, ekibiyle birlikte yerinde inceledi. Tamamlanan projede muhabbet meydanı, cem meydanı, lokma evi, sergi salonu ve etkinlik amfisi vatandaşların kullanım ve ibadetine açılacak.

7K4A1258

BAŞKAN SÖZEN’İN SOSYAL PROJESİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen sosyal projelerinden biri olan Cem Kültür Merkezi’nin açılışa hazır hale getirildiğini belirterek; “Bir projemizi daha tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bir kentin gerçek anlamda bir kent olabilmesi için orada insanların huzurlu olması, düşüncelerini özgürce ifade edebilmesi, ibadetlerini özgürce yapabilmesi ve kardeşçe birlik içerisinde yaşaması gerekmektedir. Biz de Manavgat Belediyesi olarak bunları sağlamaya çalışıyor ve projelerimizi bu yönde hayata geçiriyoruz. Bir projemizin daha müjdesini vermenin heyecanını yaşıyorum. İlerleyen günlerde yapacağımız Cem Kültür Merkezimizin açılışına tüm halkımızı bekliyorum” dedi.

7K4A1278

7K4A1262

7K4A1289

7K4A1305

DJI_0010

DJI_0013