BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN RESSAMI EBRU’YA ALTIN

Untitled-1

BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN RESSAMI EBRU’YA ALTIN

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, KASDER’in ulusal resim yarışmasında 1’inci olan Ebru Pakır’ı makamında ağırlayarak, altın hediye etti.

7K4A5245

Başkan Sözen, Türkiye Kas Hastalıkları Derneği ‘nin (KASDER) düzenlediği “Engelsiz Bir Yaşam İçin” konulu ulusal resim yarışmasında, ortaokullar arasında Türkiye 1.’si olan Manavgat 60. Yıl Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ebru Pakır’ı makamında ağırladı. Ailesi ve öğretmenleri ile birlikte Başkan Sözen’i ziyaret eden Ebru Pakır, Başkan Amcasına birinci olduğu resmi göstererek, çeşitli resim yarışmalarında aldığı dereceleri anlattı. Başkan Sözen ise Ebru Pakır’ın çok yetenekli olduğunu gördüğünü ve resim yapmayı hiç bırakmaması gerektiğini aktardı.

7K4A5236

GURUR DUYUYORUZ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ziyaret sonunda Ebru Pakır’a altın hediye ederek; “Çeşitli resim yarışmalarında başarı göstererek Manavgat’ımıza bu gururu yaşatan altın kızımıza altın hediye ettik. Ebru Pakır kızımızın başarılarının devamını diliyor, onu yetiştiren ailesi ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Böyle yetenekli öğrencilerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

7K4A5290