MANAVGAT BELEDİYESİ AİLE EĞİTİM VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ

9991

MANAVGAT BELEDİYESİ AİLE EĞİTİM VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ AÇILIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in büyük sosyal projelerinden biri daha hayata geçiyor. Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nin açılışı 20 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17.30’da Yukarı Hisar Mahallesi Irmak Kenarı’nda (Çağlayan Camii Önü) gerçekleşecek.

MERKEZDEKİ HİZMETLER

Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde danışmanlık hizmetleri kapsamında; Çocuk- Ergen Danışmanlığı, Psikolojik Destek Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığından hizmet alınabilecek. Eğitimler kapsamında ise; anne babalar ve evli çiftlerin katılabileceği Anne-Baba Akademisi ile Anne Baba-Çocuk Etkinlikleri yapılacak. Anne Baba-Çocuk Etkinliklerinde, 4-8 yaş arası çocuklar ve anne babaları; resim, drama, akıl oyunları, oyun ve fiziksel etkinlikler, müzik ve satrançtan tercih ettikleri etkinliğe katılabilecek. Etkinlikleri tamamlayan anne babalara ve çocuklara katılım belgesi verilecek. Merkezde ayrıca, çocuklarıyla gelen aileler danışmanlık ve eğitim hizmeti alırken çocukları da bilişsel ve psiko-sosyal gelişimlerinin destekleneceği oyun bölümünde vakit geçirebilecek.

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (8)

Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nden yaralanmak isteyen vatandaşlar, 0242 742 60 03 numaralı telefondan ya da Yukarı Hisar Mahallesi 7135 Sok. No:1 adresinden bizzat başvuru yapabilecek.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 20 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17.30’da gerçekleşecek Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nin açılışına tüm Manavgat halkını davet etti.

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (4)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (5)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (9)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (7)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (6)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (11)

aile e¦şitim ve sosyal hizmet merkezi (2)