MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SORGUN ÇAMİÇİ’NE ÜCRETSİZ

plaj

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SORGUN ÇAMİÇİ’NE ÜCRETSİZ HALK PLAJI

Manavgat Belediyesi tarafından Sorgun'daki Çamiçi Halk Plajı’nda yeni düzenlemeler yapılarak, vatandaşların kullanımına açıldı. Sahile ulaşım yolları, duşları, soyunma kabinleri, WC'leri, güvenlik görevlileri ve tertemiz sahiliyle Çamiçi Halk Plajı tamamen ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.

DUŞ, SOYUNMA KABİNİ, TUVALETLER YAPILDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından başlatılan Sorgun Mahallesi 930 parseldeki Sorgun Çamiçi Halk Plajı’ndaki çalışmalar sonucunda vatandaşların denize daha rahat girmelerini ve ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak için duş, soyunma kabini ve tuvalet yapıldı. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 2 adet tuvalet, 4 adet duş ve 2 adet soyunma kabini ve cankurtaran kulesini tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı. Ayrıca Manavgat Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından da plajda güvenlik kontrolü sağlanıyor.

3

7K4A1198

“BİR PLAJIMIZI DAHA KENTİMİZE KAZANDIRDIK”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen konuyla ilgili olarak; “ Plajlarımızın yetersizliğinden dolayı Manavgat halkımızın yaz aylarında faydalanacağı Sorgun'daki Çamiçi Halk Plajı’mızı kentimize kazandırdık. Plajımızı zaman içerisinde geliştirerek vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Halkımızdan plajımızı temiz kullanmalarını da rica ediyoruz. Tüm Manavgat halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

7K4A1232

2

7K4A1193

4

7K4A1210