“HAYDİ KIZLAR KAMPA” PROJESİNDE BAŞKAN AMCA İLE AKŞAM

55551

“HAYDİ KIZLAR KAMPA” PROJESİNDE BAŞKAN AMCA İLE AKŞAM YEMEĞİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen’le birlikte, “Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan kız öğrencileri akşam yemeğinde ağırladı

Manavgat Belediyesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılının tatile girmesinin ardından, kırsal mahallelerde yaşayan kız öğrenciler için Manavgat Belediyesi Kız Öğrenci Misafirhanesi’nde ücretsiz olarak Yaz Dönemi Kız Öğrenci Kampı’nı düzenlemeye başladı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tatile gelen öğrencilerle tek tek ilgilendi. Kampa katılan kız öğrenciler, tatillerinin son gününde Başkan Şükrü Sözen ve Hatice Sözen tarafından Boğaz Otel’de verilen akşam yemeğinde ağırlandı.

7K4A4567

4 GRUPTA TOPLAM 100 ÖĞRENCİ

‘Haydi Kızlar Kampa’ projesinin bu yılki ayağının ilk iki dönemine toplamda 50 öğrenci katıldı. Öğrenciler Taşağıl, Sağırin, Kızılağaç, Sülek, Beydiğin, Okurcalar, Ahmetler, Gençler, Ilıca mahallelerinden katılım gösterdi. Toplam 12 gün süren programda öğrenciler; yüzme dersi, tenis, drama, modern dans, resim, akıl oyunları, paintball, Şelale, Side gezisi, tekne turu, lunapark, kişisel gelişim seminerleri, pilates, okuma dersleri, mutfak sanatları gibi derslere ve etkinliklere katıldı. Proje kapsamında, şehir merkezinden uzak 14-19 yaş arası kız öğrenciler için toplamda 4 grup oluşturuldu. Manavgat Belediyesi’nin “Haydi Kızlar Kampa” projesi ile toplamda 100 öğrenci misafir edilmiş olacak. İlk iki grubun kampı sona ererken, diğer gruplar 23 Temmuz-3 Ağustos, 6-17 Ağustos tarihleri arasında kampa katılacak.

7K4A4597

BOĞAZ OTEL’DE AKŞAM YEMEĞİ

“Haydi Kızlar Kampa” projesine katılan öğrencileri Boğaz Otel’deki akşam yemeğinde ağırlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; “Amacımız kızlarımızın eğitim dönemi boyunca yaşadıkları yoğunluğu ve yorgunluğu üzerlerinden atmalarını sağlamak. Burada hoş vakit geçirmenizi, Manavgat’ı tanımanızı, birbirinizle kaynaşmanızı sağlamayı amaçladık. Keyifli bir süreç geçirdiğinizi tahmin ediyorum. Ben de elimden geldiğince sizlere eşlik etmeye çalıştım. Eminim ki hepinizin buradan güzel anılarla ayrıldınız. Kampımıza katılan tüm kızlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Sözen’e ziyaretinde eşi Hatice Sözen de eşlik etti.

7K4A4608

7K4A4609

7K4A4622