MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN ANNELER G

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Annelerimiz, hayatın her alanındaki katılımları ve özverileriyle aile ve toplum hayatının temel taşlarıdır.Fedakarlık ve karşılıksız sevginin tek anlamı vardır. O da annelerimizdir.

Ailemizin temel direği olan annelerimiz, yetiştirdikleri sağduyulu, sağlıklı, ilkeli ve özgüvenli bireylerle sağlıklı ve gelişmiş toplumların temelini oluştururlar. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerimizde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da duyumsatmaktır.

Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, yalnızca gereksinim duyduklarında değil, her zaman yanlarında olmak, onları sevmek ve emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek bir yaşam biçimini benimsemek, hepimize düşen en büyük sorumluluktur.

Yılmadan, bıkmadan, usanmadan sevgi ile şefkatle bizleri yetiştiren annelerimize ne kadar hizmet etsek de, teşekkür etsek de borcumuzu ödememiz mümkün değildir.

Onları, sadece anneler gününde değil, hayatımız boyunca, nefes aldığımız sürece bizi hayata getiren, sevgiyle büyüten annelerimizin önünde saygıyla eğilmeliyiz.

Böyle bir gün vesilesiyle, öncelikle hayatta olmayan annelerimize Allah’tan rahmet diler, dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş olan bütün annelerimizin, anne adayı olan ve gelecekte anne olacak tüm kadınlarımızın anneler gününü kutlar, sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamaları temennilerimle saygılarımı sunarım.