MANAVGAT BELEDİYESPOR U-14 TAKIMI ANTALYA ŞAMPİYONU

U-14 TAKIMI ANTALYA +ŞAMP¦-YONU (1)

MANAVGAT BELEDİYESPOR U-14 TAKIMI ANTALYA ŞAMPİYONU

U-19 ve U-15 takımlarından sonra Manavgat Belediyespor’un U-14 Futbol Takımı da, Antalya Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

U-14 takımında mücadele eden genç futbolcular, Antalya Zeytinköy Spor Kompleksinde oynadıkları final müsabakasında Serik Belediyespor’u Furkan Kaynar, Sevkan Kadak ve Metehan Boztaş’ın golleriyle 3-1 yenerek Antalya Şampiyonu oldu. Daha önce U-19 ve U-15 takımları da Antalya şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Manavgat Belediyespor’un alt yapı oyuncularının yeni bir başarı daha elde etmesi Manavgat’ta sevinç yarattı. 14-17 Mayıs 2015 tarihlerinde Mersin’de Türkiye Şampiyonası U-14 1. kademe maçlarında Antalya’yı temsil edecek olan sporcular, antrenmanlarını sürdürüyor.

U-14 TAKIMI ANTALYA +ŞAMP¦-YONU (1)

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, genç futbolcuların başarıları nedeniyle onurlandıklarını söyledi. Spora ve sporcuya her zaman önem verdiklerini vurgulayan Başkan Sözen, "U-14 takımımızın elde ettiği başarı bizleri memnun etmişken, gelen bu yeni başarı da moral oldu. Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan futbolcularımıza her türlü desteği belediye olarak yapmaya hazırız. Onları yetiştiren antrenörlerine ve üstün performansla çalışan gençlerimizi tebrik ediyorum" dedi.