MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ATAĞI

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ATAĞI

Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) şampiyon olarak adını yazdıran Manavgat Belediyespor, iç transferde şampiyon kadrodan 5 isim ile anlaşmasının yanı sıra dış transferde ise Celalettin Topçu ve Murat Berge ile anlaşma sağladı

Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) şampiyon olarak adını yazdıran Manavgat Belediyespor, iç transferde şampiyon kadrodan 5 isim ile anlaşmasının yanı sıra dış transferde ise Celalettin Topçu ve Murat Berge ile anlaşma sağladı.

MNVG2654

İç transferde Gökhan İlhan, Engin Ulutaş, Uğurcan Kadir Mutlu, Mustafa Yüksel ve Şehmus Arslan ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Manavgat Belediyespor, dış transferde Çorluspor’dan ön libero oyuncusu Celalettin Topçu ve, daha önce Bank Asya 1.Lig te forma giyen forvet oyuncusu Murat Berge’yi ise Bağcılarspor’dan kadrosuna kattı. Manavgat Belediyesi’nde gerçekleşen imza töreninden sonra düşüncelerini ifade eden futbolcular, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in önderliğinde Manavgat halkına şampiyonluk yaşatmak için sözleşme imzaladıklarını ifade etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, Manavgat Belediyespor’un layık olduğu yere geleceğini ifade etti.

MNVG2666

Başkan Sözen, “ Kadromuzu genç ve yetenekli sporcular ile güçlendirerek 3.lig hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Sezon sonunda Manavgat Belediyespor’umuzun hak ettiği yerde olacağına inancım tam” dedi.

MNVG2673

MNVG2659

MNVG2683

MNVG3189

MNVG3178