MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TURİZM BÖLGELERİNDE SEZON ÖNC

G+£NDO¦ŞDU'DA YEN¦- ¦-MAR YOLU (2)

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TURİZM BÖLGELERİNDE

SEZON ÖNCESİ YOL ATAĞI

Manavgat Belediyesi turizm sezonu öncesinde turizmciler ve esnaftan gelen istekler doğrultusunda yeni imar yolları açmaya devam ediyor

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü son olarak turistik tesislerin yoğunlukta olduğu Gündoğdu Mahallesi’nde ve merkez Şelale Mahallesi’nde 6 metrelik yeni imar yolları açtı. Gündoğdu Mahallesi Turizm Bölgesi’nde turistik işletmelere ve merkez çarşısına kolaylıkla ulaşımın sağlanması için bölgede yeni imar yolu açma çalışmaları başladı.

G+£NDO¦ŞDU'DA YEN¦- ¦-MAR YOLU (6)

GÜNDOĞDU TURİZM SEZONUNA RAHAT GİRECEK

Çarşı esnafı ve turizmcilerin isteği üzerine başlanan yol çalışmasının tamamlandıktan sonra aydınlatmasının da yapılacağı belirtildi. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, imar yolu açılırken yol kenarındaki geçilmesi zor ve bataklık alanları da temizleyerek bölgenin turizm sezonuna temiz bir şekilde girmesini sağladı. Gündoğdu’ da bulunan esnaf ve turizmciler, yol çalışmaları için Manavgat Belediyesi’ne teşekkür etti.

+ŞELALE MAH ¦-MAR YOLU (2)

ŞELALE MAHALLESİ’NDE YENİ İMAR YOLU

Manavgat Belediyesi Gündoğdu Mahallesi’nin yanı sıra kent merkezinde de yeni imar yolları açıyor. İmar planı uygulamaları yapılmış olan Şelale Mahallesi 3576 ve 3578 Sokaklarda da vatandaşlardan gelen istek üzerine yeni imar yolu açıldı. Yeni yolun açılmasıyla birlikte mahalle içindeki hanelere ulaşım kolaylaşmış oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, turizm sezonu öncesinde özellikle turizm bölgelerinde ulaşımı sağlayacak yolların açılmasını hızla sürdürdüklerini söyledi. Sözen, “Sezon öncesi yol çalışmalarımızı tamamlamayı planlıyoruz” dedi.

G+£NDO¦ŞDU'DA YEN¦- ¦-MAR YOLU (5) +ŞELALE MAH ¦-MAR YOLU (3)