MANAVGAT BELEDİYESPOR U-15 TAKIMI BAŞKAN MORALİYLE UĞURLANDI

DEN_4022

MANAVGAT BELEDİYESPOR U-15 TAKIMI

BAŞKAN MORALİYLE UĞURLANDI

Manavgat Belediyespor’un alt yapısında yetişerek bölgede önemli başarılara imza atan U-15 Futbol Takımı, Türkiye Şampiyonasına katılmak için bugün Afyonkarahisar’a gitti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yola çıkmadan önce genç futbolcuları başarı dilekleriyle uğurladı.

Manavgat Belediyesi Spor Koordinatörü Ahmet Ersoy ve antrenörleriyle birlikte yola çıkmaya hazırlanan başarılı futbolcular karşılarında Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i görünce oldukça sevindi. Atatürk Kültür Merkezi önünde buluşan futbolcular ve Başkan Sözen, bir süre sohbet etti. Genç ve başarılı sporcularla şakalaşan Başkan Sözen, onlara Türkiye Şampiyonası’nda başarılı dileklerinde bulundu. Başkan Sözen, futbolcuların son dönemde elde ettikleri başarılarından dolayı memnun olduklarını ve başarıların artarak devam etmesini istediklerini söyledi.

DEN_3881

Başkan Sözen, “Antalya ölçeğinde müthiş bir başarı yaşadınız. Sizleri tebrik ediyorum. Biz de sizin futbolda elde ettiğiniz başarılardan dolayı onurlandık. Aynı başarıyı Türkiye Şampiyonasında da sizden bekliyoruz. Sizi yetiştiren hocalarınız ve size iyi yolculuklar ve başarılı maçlar diliyorum. Final maçını da izlemeyi düşünüyorum” dedi. Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Öz de bir gün önce U-15 ve U-19 takımlarına baklava ikram ederek genç futbolcuların motive olmalarını sağlamıştı. U-15 takımının karşılaşacağı takımların yarın Afyonkarasihar’da çekilecek kurayla belirleneceği açıklandı.

DEN_4028

DEN_4046