BAŞKAN SÖZEN’DEN HUZUREVİ’NE ANLAMLI ZİYARET

DSC_4294

BAŞKAN SÖZEN’DEN

HUZUREVİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi Huzurevinde keyifli yaşamlarını sürdüren huzurevi sakinlerini her fırsatta sık sık ziyaret ederek onların gönüllerini alıyor.

Başkan Sözen son olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle huzurevi sakini Emine Can ve Ayşe Aktaş’a çiçek verip ellerini öptükten sonra başarılı bir operasyon geçirdikten sonra sağlığına kavuşarak yeniden huzurevine dönen Süleyman Teker’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Sözen, ziyarette diğer huzurevi sakinleriyle de bir araya gelerek onların dilek ve isteklerini yerine getirdi. Başkan Sözen öğlen saatlerine kadar huzurevi sakinleriyle uzun süre eğlenceli bir şekilde sohbet ederek keyifli zaman geçirdi. Huzurevi sakinleri ise, Başkan Sözen’in kendilerini her fırsatta ziyaret ederek gönüllerini almasından son derece memnun olduklarını dile getirdi.

DSC_4305

Başkan Sözen, “Huzurevimiz bizim için en değerli yatırımlardan biri. Bunu önceden de söylemiştik. Ne zaman özel bir günde huzurevimizde yaşayan yaşlılarımızı ziyaret edip ellerini öpersek o zaman gözlerimiz yaşarır demiştik. Allah’a şükür bu gün bu huzuru ve sevinci yaşıyoruz. Onların mutluluğunu gördükçe bizim de gözlerimiz mutluluktan yaşarıyor. Burada yaşamlarını sürdüren değerli büyüklerimizle bir arada olmaktan çok mutluyuz.

DSC_4286

Onların var olması, bizlerle birlikte olmaları bize şevk verdi. Bize hayatı öğreten büyüklerimizi burada ağırlamak bize onur veriyor. İyi ki varlar. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onların dualarıyla bizler de daha başarılı işlere imza atacağız” dedi.

DSC_4325